Biz Kimiz?

Bebemanya, perakende sektöründeki tecrübelerini online ticaret ortamına taşıyarak yeni bir alışveriş deneyimi sunmaktadır. Annelerin ve anne adaylarının ihtiyaçları göz önüne alınarak 0-12 yaş arası bebek-çocuk ürünleri konusunda uzman kadromuz ile siz değerli tüketicilerimize hizmet vermekteyiz. Bebemanya ailesi olarak tüm enerjimizi siz sevgili ebeveynlerimize kaliteli ve sağlıklı ürünlerimizi güvenli şekilde ulaştırılmasına ayırmaktayız. Bebeklerin hassasiyetini dikkate alarak tüm ürünlerimizin birinci sınıf kalitede olmasına ve sertifikalı markalardan oluşmasına önem vermekteyiz. 

Anne, Bebek ve çocuğa dair herşey

Bebemanya, gebelik dönemi ve sonrası için ihtiyaç duyulan tüm ürünleri siz değerli tüketicilerimizin beğenisine sunmaktadır. Perakende ve online hizmetlerimizi anne, bebek ve çocuk ihtiyaçlarına yönelik ürün yelpazemizi, yerli ve yabancı marka alternatifleriyle birleştirerek çeşitli kampanya ve indirimlerle ebeveynlerimize sunmaktayız.

7/24 yanınızdayız

Bebemanya, 7/24 müşteri hizmetleri destek hattımızla tüketicilerimizin sorularına, yeni ürün taleplerine, istek ve arzularına 0216 706  30 20 numaralı müşteri hizmetleri hattımızdan ya da info@bebemanya.com adresimizden her an 7/24 yanıt vermekteyiz

Misyon

Bebemanya, müşteri taleplerinin kaliteli ürünlerle hızlı şekilde karşılanmasını önemsiyor. Teslimat  gecikmelerini önlemeyi ve ürün-kalite beklentilerini maksimumda karşılamayı hedefleyerek stoklu ürün satışına ağırlık vermektedir.

Online veperakende sektöründeki başarılarını ve sağladığı müşteri memnuniyetini online alışveriş sektörüne de yansıtmayı hedefliyor. Bu açıdan müşteri taleplerinin kaliteli ürünlerle hızlı şekilde karşılanmasını önemsiyor.

Vizyon

Bebemanya, anne ve babaların bebekleri için yapacakları online alışverişin tek merkezi ve markası olmayı amaçlıyor. Ürün yelpazesini sürekli güncelleyerek, yeni ürünlerin satışa sunulduğu ilk marka olmayı ilke ediniyor.